Keď sa povie slovo svadba, každá žena si predstaví krásne svadobné šaty, líčenie, dokonalý účes a, samozrejme, jeden z najkrajších okamihov doterajšieho života.

O svadbe snívame už od malička skoro všetky. Filmové hviezdy sa predsa berú v každom treťom filme. Keď teda vidíme nevestu v televízii, predstavujeme si, aké by to bolo, keby sme tam stáli namiesto nej MY. Vnímame to ako niečo čarovné a krásne. Prežívame s ňou každý jeden okamih. Pri svadobnom obrade a slove „ÁNO“ nám často vyhŕknu slzy šťastia.

Ako tak rastieme, vnímame to čoraz intenzívnejšie. A tak, keď sa konečne v našich životoch objaví „ten pravý“, začne sa v našej hlave kolobeh príprav na NÁŠ veľký deň. Čas s naším „pánom DOKONALÝM“ plynie, my čakáme na žiadosť o ruku tak, ako iní v sobotu ráno na teplé rožky. Znie to možno (dúfam) smiešne, ale pre ženu to zvyčajne býva jeden z dôležitých životných krokov. Teda okrem tých, ktoré žijú radšej „na divoko“. Každá z nás je jedinečná a tak aj preferencie a sny v našom živote sa môžu líšiť, no myslíme si, že 75% z nás túži po rozprávkovej svadbe. Prežiť predsa život s „pánom DOKONALÝM“ a mať zároveň svadbu, po ktorej túžime odmalička, je úžasná predstava. Niektoré z nás nemusia na žiadosť o ruku čakať ani rok, iné sa nedočkajú ani po piatich. Samozrejme, na ten šiesty sa to už podariť môže.

A tak, keď už konečne nadíde ten správny čas a na našom prste sa bude ligotať žiarivý kameň, spustí sa kolotoč eufórie a neopísateľných pocitov. To, po čom sme už dlho túžili, sa stáva skutočnosťou. Od tejto chvíle sa môžu prípravy na svadbu oficiálne začať. Môžeme s pokojným srdcom vyberať miesto obradu, hostiny, kvety, štýl svadby, robiť zoznam hostí a v neposlednom rade, vyberať svadobné šaty. Máme dovolené cítiť sa ako budúce nevesty.

Niektoré nevesty si robia všetko okolo svadby samy, iné zveria prípravy do rúk odborníkov. Každopádne, ony rozhodujú o všetkých detailoch svadby.

Milé budúce nevesty, užívajte si každú jednu chvíľu strávenú plánovaním alebo rozhodovaním sa ohľadom svadby. Nemusí to byť náročné ani stresujúce, ak nájdete správnych ľudí, na ktorých sa môžete obrátiť. Vo váš svadobný deň bude určite takmer všetko, až na pár maličkostí, pre vás DOKONALÉ. Prajeme vám teda, aby ste sa vo váš veľký deň cítili očarujúco a jedinečne, aj keď možno nie všetko pôjde podľa vašich predstáv. Hlavne si tento deň užite, lebo najdôležitejšie budú práve vaše spomienky. A aby boli vaše spomienky tie najkrajšie, pokojne sa obráťte na nás a užite si svoj Dokonalý deň.