Sezóna svadieb sa pomaličky blíži, a preto vám, milé nevesty a družičky, prinášame pár tipov, ako prežiť rozlúčku so slobodou. Možno si hovoríte, že je na to ešte príliš skoro, ale pamätajte na to, že ju treba zorganizovať v dostatočnom predstihu. Rozlúčka by mala byť ušitá neveste na mieru, myslite na to, milé družičky. Keďže nie sme všetky rovnaké, pripravili sme pre vás viac možností, aj takých netradičných. Snáď si z nich niečo vyberiete. 🙂

 

Pre nevesty, ktoré majú rady domácu pohodu

Patríte aj vy medzi nevesty, ktorým diskotéky nič nehovoria? Cigaretový smrad, kopec ľudí, z toho viac ako polovica podgurážených, hučanie v ušiach aj na druhý deň? A naopak, máte rady pokojné večery strávené v kruhu najbližších? Potom sú nasledujúce aktivity stvorené práve pre vás. Užijete si ich v komornej atmosfére domova.

 • Domáca karaoke party

V dnešnej dobe už nie je skoro žiadny problém zaobstarať si zostavu pre domáce karaoke. Aj keď spev nie je vašou silnou stránkou, bez zbytočných cudzích pozorovateľov vám to bude jedno a určite sa skvele zabavíte.

 • Spoločenské hry

Ste súťaživý typ? Môžete s družičkami súťažiť o nejaké bláznivé ceny.

 • Vzájomné líčenie a lakovanie nechtov

Spomeňte si, aké to bolo kedysi, keď ste s kamarátkami objavili mamine líčidlá a potajomky ste sa líčili. Koľko zábavy ste spolu zažili!


 

Pre nevesty, ktoré nemajú rady nudu

Určite by ste všetkých zaujali, keby ste si na týchto miestach užili rozlúčku so slobodou. Čakali by ste na paintballe alebo motokárach nevestu s jej družičkami? Na takúto rozlúčku budete iste dlho s radosťou spomínať.

 • Paintball / laser game

Trošku vylepšená hra na skrývačku. Ktorá vydrží až do konca? P.S. Po paintballe počítajte, bohužiaľ, s modrinami. Takže pripravte túto aktivitu vo väčšom predstihu pred svadbou. 😛

 • Virtuálna realita

Sú miesta, kde si môžete nasadiť okuliare a byť v okamihu na inom mieste bez toho, aby ste museli cestovať. A čo tak zažiť niečo nové, adrenalínové? Trebárs aj chodenie po lávke vo výške niekoľko desiatok metrov nad zemou.

 • Bowling

Partia skvele sa zabávajúcich žien na bowlingu? Prečo nie. Táto zábava už dávno nie je len pre mužov.

 • Motokáry

3,2,1… ŠTART… Hurá na motokáry. Ak ste ešte nesedeli v motokáre, vedzte, že na druhý deň je svalovica zaručená.

 • Mystery room

Rada hľadáte riešenia? Potom je táto činnosť ako stvorená pre Vás.

 • Jazdenie na koňoch

Hmmm koľko romantiky. Užite si prechádzku v krásnej prírode a ako bonus budete mať nádherný výhľad.


 

Pre nevesty, ktoré zbožňujú, keď ich niekto rozmaznáva

Masáže, vírivá vaňa, sauna…Jednoducho starostlivosť o vás. Kto by nechcel stráviť krásny deň plný oddychu v úžasnej spoločnosti družičiek?

 • Wellness pobyt/deň

Na rôznych portáloch nájdete to pravé za rozumnú cenu.

 • Kozmetika

Pre nevestu môžete objednať balíček rozmaznávania (kompletné ošetrenie pleti, masáž, líčenie, …) a družičky sa zatiaľ môžu nechať nalíčiť profesionálom.

 • Profesionálne nalíčenie a fotenie profesionálnym fotografom

Zistite, aké je to byť modelkou. Páčil by sa vám takýto život?


 

Pre nevesty, ktoré rady cestujú a spoznávajú nové miesta

Cestovanie. Kto by ho nemal rád, ak by bola spoločnosť pri ňom excelentná! Užijete si kopec zábavy, spoznáte nové miesta, vytvoríte si spoločné spomienky a zážitky. Takáto rozlúčka so slobodou bude jednoznačne patriť medzi najkrajšie okamihy vo vašom živote.

 • Víkend na chate

Čo tak spoznať viac Slovensko a blízke okolie?

 • Niekoľkodňový pobyt v európskej metropole

Paríž, Londýn, Rím, Amsterdam, Praha, Krakov, Bratislava, Budapešť, Viedeň, Berlín, …. Stačí si len vybrať to správne mesto. 😉

Snáď sa vám tento článok páčil, prípadne ste našli tú správnu inšpiráciu na rozlúčku so slobodou podľa vášho gusta. Ak áno, určite nám na našu FB stránku Dokonalý deň, prípadne aj tu do komentára, napíšte, čo z našich odporúčaní ste si vybrali.

S láskou M.